Za legendami stříbrného plátna

 

 

   Thajsko

Objevte spolu se mnou ostrovy, písečné pláže, trhy a uličky měst, kde se točila bondovka Muž se zlatou zbraní s Rogerem Moorem v hlavní roli agenta MI5 a / nebo kultovní film Pláž s hvězdným Leonardem de Capriem. Navštívíme řady míst, kde se tyto snímky skutečně odehrávaly. Pokud máte rádi železnice, cestu v autentickém prostředí vlaku, kterou místní hojně využívají, si obzlášť užijete. Jste-li milovníky krásných exotických scenérií, pláží a fotogenických vesniček, tento výlet Vás také zaujme. 

 

Destinace: Bangkok 

                Ko Phangan 

                Ko Phi Phi 

                Phuket

                Phang Nga Bay 

 

Trvání: 12 až 30 dní. Podle celkového počtu dnů, které máme k dispozici se určí, které destinace se navštíví.

Doprava: vlaky, autobusy, lodními trajekty a tadičními thajskými čluny

Stravování: v místních restauracích a na trzích či v ulicích. Žádný výlet do Thajska není kompletní bez ochutnání Thajských specialit připravovaných v ulicích.

Ubytování: v hostelech ve městě a v bungalowech na pláži

Aktivity: mimo jiné návšteva velkého nočního trhu, krokodýlí farmy, Čínské čtvrtě, muslimské vesničky, shlédnutí zápasu v Thajském boxu, šnorchlování, plavba na lodi, výlety na ostrovy a ostrůvky, návštěva slavné pláže z filmu, atd.

Cena: na vyžádání

 

Kontakt:              (+66) 807 803 261                  (+66) 807 803 261                  (+66) 807 803 261       (Thai),  (+420) 602 301 393 (CZ)

e-mail: jirikoo@2palms.net

Skype: jirikoo

 

(Vypsáno: srpen 2012)